Biuro Rachunkowe MM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, wcześniej jako Biuro Rachunkowe MM Magdalena Markiewicz istnieje od 2001 roku.

Główny udziałowiec firmy Magdalena Markiewicz jest absolwentką Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu o specjalności Handel i Marketing. Ponadto ukończyła studia podyplomowe w zakresie finansów i rachunkowości w swojej Alma Mater. W roku 2001 roku uzyskała certyfikat Ministra Finansów nr 25805/11, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Usługi rachunkowo-księgowe prowadzimy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i praktykę zawodową. Świadczymy usługi zarówno dla dużych firm – spółek prawa handlowego, jak również dla małych i średnich przedsiębiorstw w oparciu o książkę przychodów i rozchodów.

Od lat niesiemy pomoc we wszystkich sprawach związanych z uruchomieniem i rozwojem przedsiębiorstwa, zakładaniem spółki i wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej.

Jakość usług w żadnym stopniu nie jest uzależniona od rodzaju i wielkości firmy, gdyż każdorazowo jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy cenieni za bardzo dobrą obsługę, w tym terminowość, elastyczność, doskonałą komunikację i bogatą wiedzę merytoryczną.

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową oraz kadrową podmiotów o różnym profilu działalności (usługową handlową i produkcyjną ). Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje systematycznie uczestnicząc w wielu szkoleniach i sympozjach z dziedziny księgowości i podatków. Na bieżąco śledzimy zmiany przepisów w dziennikach ustaw oraz portali branżowych.

Księgi i ewidencje prowadzimy tylko i wyłącznie przy użyciu nowoczesnych programów finansowo-rachunkowych renomowanych firm Insert, Comarch oraz Płatnik . Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz dokumentów, poprzez stworzony w biurze system archiwizacji danych elektronicznych na specjalnie w tym celu działających serwerach. Nasze usługi objęte są ochroną ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej – OC.

Zapraszamy do współpracy

media