Baner-MM

Dlaczego my?

Prowadzeniem ksiąg rachunkowych zajmujemy się już prawie dwadzieścia lat. Przez ten czas bardzo wiele się zmieniło, tak samo w prawie podatkowym jak i u nas. Każdy nowy przepis stwarza dodatkowy obowiązek jednak często otwiera również nowe możliwości. Tylko biuro rachunkowe które nadąża za zmianami jest idealnym kandydatem do współpracy. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę albo działania na ostatnią chwilę, wszystko musi być zwarte i gotowe do działania.

Usługi księgowe dostosowane do twoich potrzeb

Często kwestie księgowe bywają ograniczeniami w firmie. My uważamy, że należy z tym skończyć. Państwo mają pomysł, my przekazujemy nasze doświadczenia wybierając odpowiednią drogę postępowania. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, dopasowujemy rozwiązania do Państwa pomysłów. Rozmawiamy o przyszłości, mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzaniu księgowości, które może pomóc w codziennym życiu Państwa firmy.

Biuro rachunkowe nastawione na współpracę

A współpraca rozpoczyna się od rozmowy. Wszystko jest do ustalenia, możemy pomóc w każdej sytuacji . Dla przykładu przekazywanie dokumentów rozliczeniowych może odbywać się podczas klasycznych spotkań, droga pocztową albo przez Internet. Możemy również to my podczas wcześniej umówionych spotkań, odebrać przygotowaną dokumentację. Usługi księgowe powinny byś wsparciem Państwa działań, a nie ich blokadą.

Duże, średnie, małe, mikro – usługi rachunkowe MM

Niezależnie od wielkości Państwa przedsiębiorstwa. Czy jest to nowa stawiająca swoje pierwsze kroki w biznesie firma czy duża korporacja. W tym i w tym przypadku wybór biura rachunkowe jest bardzo ważny. Nowym w branży może pomóc rozwinąć skrzydła, pokazać jak język biznesu przenieść na często początkowo nieprzystępne formularze księgowe. Duże przedsiębiorstwa często czują się dożywotnie związane z doradcą podatkowym z którym rozpoczynali działanie. Wszystko można zmienić, jeżeli współpraca z obecnym biurem rachunkowym nie układa się po Państwa myśli prosimy o kontakt. Przedstawimy naszą ofertę oraz rozwiązania, często świeże spojrzenie na pewne sprawy może być poszukiwanym lekarstwem.

Najkonkurencyjniejsza oferta na rynku – Twój Doradca Podatkowy

Wszystko zależy od potrzeb, nasza oferta jest bardzo szeroka i cały czas jest powiększa o kolejne rozwiązania. Podstawowa opieka księgowa zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych. U nas nie ma żadnych ukrytych opłat, wszystko przedstawiane jest zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Umowa jest oczywiście podstawą, Państwa jak i naszej pewności. Nie zapominajmy jak ważna jest ta decyzja, zachęcamy do kontakt. Pozdrawiamy, Księgowość MM!